The One Colour Unlimited Ruj...

Merhabalar,
Geçen gün Oriflame 'den denemem için gönderilen The One serisi ürünleri beğenerek kullanmaya ve sizlerle paylaşmaya devam ediyorum :)

Dudaklarımızı ve dolayısıyla bizleri mutlu etmeyi amaçlayan The One Colour Unlimited Ruj lar, 10 farklı renk seçeneğine sahip!

Amaçları daha uzun süre kalıcılık sağlamak olan The One serisi rujlar, Lip Grip Teknolojisi ile geliştirilmiştir. Peki nedir bu teknoloji, ne işe yarar?
Bu teknoloji kullanılarak geliştirilen rujlar dağılma karşıtı içeriklerle birlikte dudaklarımızı daha yoğun kaplamakta, nüfus ederek rengin saatlerce kalıcı olmasını sağlamaktadır. Üstelik Oriflame 'in yaptığı araştırmalara göre 10 saate kadar etkili olduğu öne sürülmektedir. Ben kullandığım süre zarfında bu kadar kalıcı olduğunu görmedim, çünkü dayanamıyorum gün içinde tekrar tekrar tazeliyorum, bu yüzden pek anlamasam da en azından 3-4 saat kaldığını gördüm.

Bana gönderilen renk 30570 kodlu Rosewood Eternity, nude tonlu bir ruj. Sade, soft görünümlü, sanki ruj yok da dudaklarımın kendi rengiymiş gibi bir etkisi var. Günlük kullanımım için oldukça ideal, zaten böyle bir ton istiyordum tam da denk geldi diyebilirim.
Ama kataloğa göz atınca Fuchsia Excess ve Violet Extreme tonlarında da gözüm kalmadı değil yani :)

İnce stick bir yapısı olan bu rujun ambalajı da diğer The One ürünleri gibi gri tonlarda. Fazla yer kaplamayan, kolay kullanımlı bir ürün. Şu an ki özel tanıtım fiyatı da gayet makul, sadece 12,90 TL.

Açık bir pembe tonu olan bu ruj, mat yapıda değil, hafif minik parçacıklı ışıltılar da içeriyor. Ayrıca canlılık verme ve nemlendirme özelliği de var, içeriğindeki yağlarla hafif ve yumuşak bir dokusu var. Dudaklarda çatlaklık oluşturmuyor, tamamen kaplıyor ve sanki hafifte bir dolgun görünüm sağlıyor diyebilirim.

Oriflame'e tekrar teşekkür ederim, sevgiyle kalın...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Recent

recentposts

Random

randomposts