Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası...

Merhaba,
Her zaman kendi kişisel bakımımıza özen gösteriyoruz öyle değil mi? Gerek makyaj malzemeleri gerekse cilt bakımı için çeşitli kremler gibi bir çok kozmetik malzemesinin hep en iyisini hep en doğrusunu seçmeye çalışıyoruz. Bunun yanında yaza girdiğimiz bu aylarda ve hayatımızın tamamında nerdeyse hepimiz diyetteyiz, vücudumuz güzel görünsün, zayıf olalım diye uğraşıp duruyoruz :)
Ben de uzun zamandır her yerde sıklıkla rastladığım, bütün dergileri karıştırırken reklamlarına denk geldiğim bir ürünü en sonunda gittim aldım ve sizlerle de burda paylaşmak istedim.
Eda Taşpınar İmzalı Doğal At Kılı Fırçası

Eda Taşpınar'ın bacakları :) hepimizce malum, uzun düzgün pürüzsüz olarak görürüz hep. O da kısa zaman önce bacaklarının sırrını bizlerle paylaştı. Anneannesinden ona bir miras gibi kalan at kılı fırçasını kendi imzası ile satışa sundu.

Ambalajında da bunu anneannesine ithaf eden Eda Taşpınar, kolay kullanımı ile at kılı fırçasını kusursuz bacaklar için sihirli bir dokunuş olarak tanımlıyor.
Küçük yaşlarından itibaren bu fırçayı kullanan Eda Taşpınar, bildiğiniz gibi bunun baya faydasını görmüş gibi duruyor :) Ben de bu ürünü mutlaka alıp kullanmalıyım diye düşündüm ve aldım.

Bacaklardaki kan dolaşımını hızlandırmasıyla, özellikle selülitli bölgelerde işe yaradığı söyleniyor. Zayıf ya da kilolu farketmez tüm kadınların en büyük derdi bence selülit, maalesef kadın hormonlarının ve yağ yapımızın bize verdiği yararlar yanında selülit gibi kötü bir sürprizi de var:)
Hemen önce nerden kaça aldığımdan bahsedeyim. Doğal at kılı fırçasını Rossmann mağazalarından alabilirsiniz. Fiyatı da 39,95 TL.
Peki Nasıl Kullanmamız Gerekiyor?

Ambalajında da resimli bir şekilde kullanımı anlatılan bu fırçanın gördüğünüz gibi parmaklarınızı geçirebileceğiniz üstte bir bantı var. Böylece elinizle kavramanız kolaylaşıyor. Kullanım sırasında cildinizi tahrip etmemek adına, çok fazla baskı kullanmadan fırçayı aşağıdan yukarı doğru uygulayın. Alt bacaklar bilekten diz hizasına kadar arka ve ön şeklinde tamamlanır. Üst bacakta da ön bacak, arka kısım ve iç kısım olarak 3 e ayırırsanız daha kolay uygulama yaparsınız. Yani ben öyle yapıyorum:) Ayrıca üst kısımda bel ve göbek bölgenize kadar çıkın, oralarda da kan dolaşımını sağlaması her türlü faydamıza olacaktır. İç kısımda kasıklara kadar devam edin, arka kısımda da özellikle popo bölgenizi de kapsayarak yapın.
Gördüğünüz gibi kullanımı çok basit ama bir o kadar faydalı bir ürün. Çok kısa sürelerde 5 dk gibi sabah akşam vakit ayırmanız yeterli olacaktır.
Dipnotlar...

*Fırçanın kullanımı çok basit.
*Fazla yer kaplamayacak büyüklükte.
*Temizlemesi de kolay.
*Fırça kısmı ne çok sert ne de çok yumuşak ama kesinlikle batma, can yakma gibi bir durumu yok.
*Çok sert bastırarak fırçalamayın.
*Fırçadan sonra bacaklarınızda yanma ya da kaşınma hissi oluşabilir. Ki bu da iyiye işarettir arkadaşlar işe yaradığını gösterir :)

Dikkat etmeniz gereken bir hususta, kendi deneyimimden dolayı söylüyorum; uygulama sırasında fırçalar dökülme yapabiliyor tek tek tel olarak, o yüzden mutlaka banyoda uygulayın, ıslak olarak değil kesinlikle kuru uygulama yapın. Bacaklarınızın kuru olması gerekiyor, belki sonrasında krem uygulayabilirsiniz. Özellikle de temiz bacaklarda uygulamanızda fayda var:)
Hadi bakalım hanımlar, güzelliğimize güzellik katmaya devam ediyoruz:) kendinize iyi bakın :)

8 yorum:

 1. Bunu ben de çok merak ediyoruum! İndirime girince alcam=)

  YanıtlaSil
 2. Bende bu urunu çok merak ediyordum. En kısa zamanda almakta fayda var. Güzel bir yazı olmuş. :)

  YanıtlaSil
 3. ananemin ahırında yaşayan atın kılı :)

  YanıtlaSil
 4. @kozmetikasigi & @aslıhankaraaslan ben çok memnunum canım:) indirimde yakalarsanız kaçırmayın canım :)

  @adsız aynennnnn öyle tatlım, o kıllardan kadın para basıyor :)))))

  YanıtlaSil
 5. 2 yıldır indirime girmesini beklediğim bu yüzden almadığım ürün,daha dün akşam Rossman'da baktım yine,Gratis ve Watsons la 50 kuruş fark var sadece hiç indirimli zamanını görmedim.Gören olursa bana da haber versin lütfenn :)

  YanıtlaSil
 6. çok güzel bir yazı olmuş. Bende almayı düşünüyorum :) bu arada bende bloguma beklerim..:D

  YanıtlaSil
 7. Merhaba bu fırça bacaktaki çatlaklara da iyi geliyor mu acaba

  YanıtlaSil

Recent

recentposts

Random

randomposts