Comme Une Evidence L'Eau de Parfum Intense...(Yves Rocher)

Merhaba hanımlar :)
Sizlere son zamanlarda dillerden düşmeyen Evidence parfümden bahsetmek istiyorum. Yves Rocher markasının son trendlerinden biri Comme Une Evidence parfümleri Evidence,Evidence Intense ve Tendre Jasmine çeşitlerine sahip. Tık Tık...
Geçen gün Yves Rocher üyeliğimden dolayı yine çok güzel sürpriz bir kart aldım ve sanırım bu fırsatı bekliyordum ki soluğu hemen mağazada aldım :)

Daha önce de arkadaşımla giderek kokusuna baktığımız ve hala aklımızda kalan Evidence Intense artık bizimdi :) Üstelik 2. ürün %50 indirimle!

Yanında bir adet duş jeli de hediye... (ben de neden iki tane var?, bir tanesi bir önceki alışverişimde hediye verilmişti çünkü:))
Bu duş jelleri bir harika:) Biri portakal özlü biri de lavanta özlü... Tamamen doğallar ve inanılmaz yoğun bir aromaya sahipler, kokuları da inanılmaz tam olarak özünü yansıtıyor.

Gelelim esas konuğumuza :)

Comme Une Evidence L'Eau de Parfum Intense

Tatlı, çiçeksi ve hafif odunsu...
Isparta gülü esansının ballı ve meyvemsi kokusunun sıcak ve başdöndürücü Hint Yasemini ile buluşma noktası!

Çok zarif bir şişesi olan Evidence Intense sadece EDP 50 ML olarak satılmaktadır. Eğer hafif ama başdöndürücü bir kokunun bütün gün sizinle beraber olmasını istiyorsanız şu anda da %20 indirimde olan Evidence'ı mutlaka gidip deneyin ve alın derim...

Evidence Intense baskın olarak çiçek kokularına sahip, meyvemsi ve odunsu notalar ise daha pasif, etkisi hafif ve çok zarif, gün içinde kalıcılığı sağlamanız için 2 yada 3 kere tazelemeniz gerekebilir. Çünkü çok keskin kokmuyor, soft ama inanılmaz etkili :)

Gün içinde koştursanız da çalışsanız da gezmeye de gitseniz ya da gece bir yerlere de çıksanız her türlü ortama ve kıyafetinize uyacak sizi bütünleyen kokular arasında diyebilirim.
Eğer siz de Yves Rocher a üye değilseniz hemen en yakın mağazada üyeliğinizi başlatın ve bu güzel ürünlere sürpriz indirimlerle sahip olun.
Kocaman Sevgilerle...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Recent

recentposts

Random

randomposts