Yves Rocher Yeni Rayonnant Jeunesse Serisi ile Tanışma Detaylarım...

Merhaba,
Geçen gün ziyaret ettiğim ve yeni çıkan Göz Kamaştıran Kusursuz Ten ürünlerini yakından inceleme fırsatı bulduğum Yves Rocher detaylarım ve yorumlarımı sizlerle paylaşmak istedim.

Şam ve Muskat Gülü özleri içeren 3 farklı ürünle Yves Rocher yaza damgasını vuracak gibi. Gelin ürünleri ve içeriklerini yakından tanıyalım.

1 - Teint Rayonnant Jeunesse Youthful Glow Foundation
Göz Kamaştıran Kusursuz Ten Fondöteni


Şam ve muskat gülü özleriyle zenginleştirilen yeni kusursuz ten fondöteni, inanılmaz güzel rahatlık veren bir kokuya sahip ve cildinizdeki renk farklılıklarını tek seferde eşitleyerek kusursuz genç bir görünüm sağlıyor.
100-200-300-400 şeklinde açıktan koyuya giden tonları ile her tene hitap ediyor.
Yeni lansmanı yapılan bu ürünler şu anda Yves Rocher mağazalarında siz kullanıcılarını deneme yapmanız için bekliyor.

Şam ve muskat gülünün cildinizde bıraktığı hoş kokunun yanı sıra, içeriğindeki özlerle cildi gençleştirme etkisi de var. Doğal ürünleri ile ünlenen Yves Rocher yine yeni serisi ile cildimizi ve bizleri düşünüyor. Paraben içermeyen bu yeni seri ile cildinizi kusursuzlaştırırken hem nemlendirin hem de aydınlık verin.
Muskat gülü yağı, lipidik bariyer bölgenizi güçlendirir ve hücreleri yeniden canlandırır, yapılandırır.
Gül suyu ise cildi yatıştırır. Organik olarak elde edilen gül yağı + limon yağı ile cilt bakımınız da sağlanıyor.
Böylece ipeksi ve duru bir görünüm elde ederken hem dolgunluk sağlıyor hem de kusurları kapatmanıza yardımcı oluyor. 
Benim denediğim orta ton,300 nolu beige rose tonu.

Dağılımı ve yayılımı da gayet güzel. Mutlaka mağazalara gidip denemenizi tavsiye ederim. Benim gibi önce kokusuna aşık olacağınıza eminim :) Ya da Yves Rocher sitesinden çok özel sürprizlerle birlikte online olarak da satın alabilirsiniz.
2- Rayonnant Jeunesse Youthful Glow Powder 
Göz Kamaştıran Kusursuz Pudra


Muskat ve şam gülü ile güçlendirilmiş kompakt yapıdaki bu pudra o kadar ince bir yapıya sahip ki, cildinizdeki tüm çizgileri kapatmaya hazır! Cildinizi matlaştırarak, parlamaları engellemek için bire bir.
Kendi fırçası ile de çok rahat uygulayabilirsiniz. Yine pudrada da 100-400 arası açıktan koyuya doğru cilt tonunuza uygun renkler bulunuyor.

Cildinizi gün boyu nemlendiriyor ve uzun süre kalıcılık sağlıyor.

Unutmayın kesinlikle paraben içermiyor. Cilde dost tamamen organik bileşenlerden oluşuyor.
3- Stylo Rayonnat Jeunesse
Radiant Youth Corrector Pen
Göz Kamaştıran Kusursuz Göz Altı Kapatıcısı

Stick Concealer yapıdaki bu göz altı kapatıcısı, yine gül özleri ile inanılmaz bir aydınlık sağlıyor. Gözleriniz daha zinde, aydınlık ve çizgilerinden tamamen arınmış bir yapıya bürünüyor.

01 ve 02 olarak 2 tona sahip bu kalem şeklindeki stick ucundaki fırçası ile sizi hiç yormadan kolayca uygulanıyor. Benim elimde uyguladığım 01 açık tonu. Aslında bu stick i hem kapatıcı hem de aydınlatıcı olarak kullanabilirsiniz. 01 açık ton, 02 koyu tonu.

Sizin hiçbirşey yapmanız gerekmiyor. Ucundaki fırçası otomatik olarak kapatıcıyı kendi ucuna veriyor, size sadece sürmesi kalıyor. Üstelik de çok hafif bir yapısı var, topaklanma ya da birikme yapmıyor. Göz altı torbalarını ve yorgunluk izlerinizi kapatmayı hedefleyen bir ürün.

Yves Rocher ın bu yeni serisiyle ben tanıştım. Sizlere de izlenimlerimi aktarmak istedim. Özellikle beni mağazada ağırlayan konusunda uzman olan Gizem ve Saliha Hanıma ilgi, alaka ve verdikleri bilgiler için çok ama çok teşekkür ederim.
Siz de en yakın Yves Rocher mağazasına uğrayın ve kayıt olun. Sizi bekleyen sürprizlerden ve indirimlerden faydalanın.
PS: Bir sonraki Yves Rocher yazımda cilt bakımı ürünlerinden bahsetmeyi planlıyorum. Hangi cilt tipi için hangi ürün alınmalı ve nasıl uygulanmalı şeklinde edindiğim bilgileri paylaşacağım.
Kendinize iyi bakın, sevgiyle kalın...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Recent

recentposts

Random

randomposts