Urban Care Natural's Saç Bakım Serisi Yorumlarım...

Merhaba,
Dün yaptığım alışveriş detaylarımdan bahsederken Urban Care Naturals yeni saç bakım ürünleri ile ilgili bilgi aldığımı ve bunlarla ilgili post hazırlayacağımı belirtmiştim. Benim amacım, ürünleri övmek ya da sizlere beğendirmek değil de daha çok "hangi seri hangi saçlar için kullanılmalıdır" ı anlatmak ve uzmanından aldığım bilgileri size de aktarmaktır.
Not: Rossmannda bu ürünlerin hepsine indirimli fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Çay ağacı özleri içeren bu seri tamamen yağlanma ya da kepeklenme problemi yaşayan saçlar için geliştirilmiştir. Hem şampuan olarak hem de bakım serisi olarak kullanılıyor, dökülmeyi de engelleyen bir seri.

Argan yağı içeren bu seri ise yıpranmış saçları yeniden canlandırmak ve bakım sağlamak için geliştirilmiştir. Saçlarınız havalardan, günlük koşturmalardan, tozdan, nemden, işlemlerden dolayı yıprandıysa bu seriyi ve özellikle argan yağını da kullanmanız da fayda vardır.
Collagen Keratin içerikli bu seride eğer saçlarınız mat ve kuru görünümlü ise tam ihtiyacınız olan seri bu, mesela benim ki öyleydi ve ben kolajen keratin içeren maskeyi alıp kullanmaya başladım ve bir süredir de kullanıyorum, gerçekten saçlarımdaki elektriklenme olayı azaldı, kuru ve mat görünümünü de yavaş yavaş düzeltmeye başladı diyebilirim. Bu arada herhangi bir serinin maskesini kullanırken, maskeyi asla saçın dibine sürmeyin yağlanmaya yol açabilir. Daha çok saç uçlarınıza ve alt kısımlara uygulayın ve biraz bekleterek durulayın.

Biotin ve Keratin içeren bu seri ise dökülen saçlar için geliştirilmiştir.Mevsimsel geçişlerde, hormonsal etkilerle ya da strese maruz kaldığımızda saçlarımız hemen tepki verir ve dökülme gösterir. Hatta bazen öyle oluyor ki, banyodan önce tutam tutam dökülür, banyo esnasında dökülür ay bi de çıkınca tararken dökülür, eeee geriye ne kaldı deriz :) Yani ben öyle diyorum... Bu serinin de şampuanını aldım hatta dün aldım ve düzenli bir şekilde kullanacağım. Etkilerini de mutlaka daha sonra sizlerle paylaşacağım.

Intense Keratin bakım serisi ise kuru ve aşırı yıpranmış saçlar için ekstra bakım sağlayan bir formülle geliştirilmiştir. Öyle ki çok fazla ısıl işleme maruz kalmış saçlar zamanla artık özelliğini ve yapısını kaybeder, sağlıklı bir saç olmaktan çıkar böyle püskül gibi görünür. 
Özellikle bu serinin serumu, sıvı saç bakım kremi ile saçlarınızı eski sağlığına kavuşturabilirsiniz. Düzenli kullanımla yavaş yavaş sonuç almanız mümkündür.
Urban Care Naturals yeni seri ürünleriyle daha çok karşılaşacağız gibi görünüyor :) Facebook sayfasını da takip ederseniz çok güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.
Sevgiyle Kalın....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Recent

recentposts

Random

randomposts