HBMIC Stem Cell Ampoule Mask


Gratis'e özel olarak getirilen HanBang Mein Cosmetics Ampoule Mask çeşitlerinden Stem Cell maskeyi denedim. Daha önce ki farklı maske deneme yazılarımı blogta bulabilirsiniz.
Stem Cell yani şifalı otların özlerini içeren bu maske ile cilt hücrelerimiz yeniden yapılandırılıyor. Cildin elastikiyet özelliği yenileniyor ve kırışıklıklara karşı bir çözüm öneriyor. Kağıt maske özelliğinde olan ampoule mask cilde yumuşacık bir his veriyor.

Daha önce de kağıt maske uyguladığım için artık alıştım. İlk başta yerleştirmede sorun yaşamıştım ama kolay yani gözünüze değdirmediğiniz sürece sorun yok. Yüzünüze oturtun ve 15-20 dk bekletin. Kağıt kısmını çıkardıktan sonra benim en sevdiğim kısma geliyoruz. Maskenin yüzümüzde kalan serum kısmını masaj yapar gibi güzelce yediriyoruz. Ilık suyla yıkadıktan sonra cildimde bıraktığı yumuşacık etkiye bayılıyorum.

Gratis mağazalarında çok fazla maske çeşidi var. Ben yaklaşık ayda bir ya da bazen 3 haftada bir uyguluyorum. Fiyatları da çok uygun:)
Ben denedim memnun kaldım.
Şimdi sıra sizde, takipçilerimi de düşünerek hala devam eden 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çekilişimde 2 tane Ampoule Mask hediye ediyorum. Çekilişimi hala görmediyseniz ve katılmadıysanız buyrun tık tık....
Hediyelerim;

1- HanBang Mein Aloe Maskesi: Aloe'nin nemlendirme, pürüzsüzleştirme ve hücre yenileyici etkisi ile sağlıklı bir görünüm için hasar görmüş cildin ihtiyacı olan nemi ve bakımı sağlamasına yardımcı olur.
2- HanBang Mein Kolajen Maskesi: Kuru cildin nem kazanmasına ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur.
Sevgiyle Kalın....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Recent

recentposts

Random

randomposts