Elidor Co-Creation Ekspres Bakım Spreyi


Elidor'un yine Jamal Hammadi ile birlikte crystal shine teknolojisiyle geliştirdiği ekspres bakım spreylerinden "Işıldayan Parlaklık" mat ve cansız saçlar için olan bu mor renkli sıvı saç kremini o kadar çok kullanıyorum ki, sürekli yedeklediğim ürünler arasında, ayrıca gün içinde çantamdan hiç ayırmıyorum.
Çünkü istediğim zaman nerde olursam olayım hemen bi fıs fısla saçlarım canlılık kazanıyor, parlaklaşıyor hem de hiç ağırlaşmadan. Böyle yapış yapış bir etkisi yok. Ben daha çok kuru saçlarıma uygulamayı seviyorum. Ama sadece acil durumlarda değil, bu ürünü saçlarınız yıkandıktan sonra daha rahat taransın düzgün kurusun, elektriklenmesin istiyorsanız ıslak saçınıza da uygulayabilirsiniz.
Ya da saçlarınız çok kuru bir yapıdaysa yine uyguladığınız anda saçınıza ışıltı ve canlılık gelecektir.

Bu ürün hayatımızda uzun zamandır var. Yani ben ilk çıktığı günden beri kullanıyorum. Hep aynı çeşidini alıyorum hiç değiştirmedim ama çok memnunum. Yani daha farklı saç tipleri ve şekilleri için bir sürü farklı çeşidi var. 

Özellikle indirim zamanlarında bir çok kozmetik mağazasından uygun fiyatla alacağınız bir ürün olduğunu da belirteyim.
Kesinlikle durulama gerektirmiyor, saçınızı yağlı gibi göstermiyor, mesela fön çektiniz ve saçlarınız hafiften elektriklenip uçuşmaya başladı hemen elinize biraz sıkıp saçlarınızı yukarıdan aşağıya elinizle sever gibi okşayın:) kalıcı ve düzgün bir görünüm sağlıyor.
Bi de ben saçlarımı maşaladığım zaman da kullanıyorum. Daha belirgin ve parlak bukleler elde ediyorum. Bu arada kokusu da muhteşem, bayılıyorum..

Yani bu sprey çok ama çok amaçlı...ben vazgeçemiyorum :)Ya siz?
Sevgiyle Kalın....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Recent

recentposts

Random

randomposts