ALiX AviEn LipGloss- 730 Yorumum...

Selam :)
Geçenlerde yine bir indirim şenliğinden aldığım ve çok severek kullandığım bir ürün Alix Avien Lipgloss 730 hakkındaki düşüncelerimi sizlerle de paylaşmak istiyorum.


Alix Avien Lipgloss u Gratis indiriminde farkettim ve sadece 9,90 TL gibi inanılmaz uygun fiyata aldım. Uzun zamandır da kullanıyorum. Sade ya da rujla beraber de kullandığım oluyor. Ama genel olarak renk tonundan memnun olduğumu söyleyebilirim.
Ben 2 rengini almıştım. Bu tonu 730 numara ile geçiyor. Tek olarak uyguladığımda pembemsi bir görünüm elde edebiliyorum. Sade bir günde eğer abartı makyaj yapmamışsam sadece bunu bile sürsem yetiyor bana. Uzun süre kalıcılığı yok, zaten parlatıcı olarak çok da uzun kalıcılık beklemiyorum açıkcası. 

İçeriğinde renklendirici maddeler bulunuyor ama kokusu yada bir tadı yok. Tek sürüşte yeteri kadar kapatma elde edebiliyorsunuz. Ve çok hafif simli bir yapısı var. Ama simler öyle ışıl ışıl belirgin durmuyor. Yani günlük kullanım için ideal. 

Süngerli aplikatörü ile kolay uygulanabilir. Ambalajı ise metalik tonlarda ve çok modern bir tarzda. Yapısı çok sıvı değil, çünkü biraz yapışkan özellikte olduğu için akışkanlığı ağır diyebilirim.


Tek kat ve çift kat olarak uyguladım. Gayet soft ve doğal bir görünüm elde ettim. Ancak Alix Avien in bu serisi maalesef dolgunluk özelliği vermiyor. Dolgun özellik veren XXL Maxilips serisi mevcut.

Burda da daha önce yazısını da yayınladığım Maybelline Super Stay 14hr rujun üstüne uygulanmış hali var.
PS: Dudak şeklim çok aman aman güzel olmadığından dolayı maalesef istediğim görüntüleri elde edemiyorum. Ancak bu kadar :) Kusuruma bakmayın ....

Sevgiyle Kalın....

2 yorum:

  1. Maybelline Super Stay 14hr rujun üzerinde harika bir renk yakalamışsın canım :) Ellerine sağlık. Ayrıca görüntüler de, dudakların da oldukça güzel.

    YanıtlaSil
  2. Ayyyy çok şekersin Şeyma :) Çok teşekkür ederim güzel yorumun için :)

    YanıtlaSil

Recent

recentposts

Random

randomposts